en  |  ru
į pradžią
Jungtys » TANK TRUCK jungtys
Tank Truck MK tipo jungtis

Greito jungimo MK jungtys skysčiams "Tank truck" DIN 28450. Jungtys DIN 28450 taip pat yra vadinamos cisterninėmis, eurojungtimis arba TW (tankwagen), yra skirtos naftos, chemijos, maisto pramonės perkrovimo sistemoms. Gaminamos iš žalvario (BR) arba nerūdijančio plieno (SS)

plačiau
 
Tank Truck VK tipo jungtis

Greito jungimo VK jungtys skysčiams "Tank truck" DIN 28450. Jungtys DIN 28450 taip pat yra vadinamos cisterninėmis, eurojungtimis arba TW (tankwagen), yra skirtos naftos, chemijos, maisto pramonės perkrovimo sistemoms. Gaminamos iš žalvario (BR) arba nerūdijančio plieno (SS)

plačiau
 
Tank Truck MB tipo dangtelis

MB tipo dangteliai greito jungimo VK jungtims. Jungtys DIN 28450 taip pat yra vadinamos cisterninėmis, eurojungtimis arba TW (tankwagen), yra skirtos naftos, chemijos, maisto pramonės perkrovimo sistemoms. Gaminamos iš žalvario (BR) arba nerūdijančio plieno (SS)

plačiau
 
Tank Truck VB tipo dangtelis

VB tipo dangteliai greito jungimo MK jungtims. Jungtys DIN 28450 taip pat yra vadinamos cisterninėmis, eurojungtimis arba TW (tankwagen), yra skirtos naftos, chemijos, maisto pramonės perkrovimo sistemoms. Gaminamos iš žalvario (BR) arba nerūdijančio plieno (SS)

plačiau
 
Tank Truck jungčių tarpinės

Tank Truck jungčių tarpinės. Tarpinės gaminamos iš NBR gumos (NBR), vitono (VT), teflono (PTFE), hypolono (HY)

plačiau