en  |  ru
į pradžią
Jungtys » PERROT tipo jungtys
Perrot jungtis KVS

Perrot KVS tipo jungtys į žarną. Cinkuoto plieno jungtys, naudojamos chemijos ir popieriaus gamybos pramoneje, nuoteku siurbimo vakuuminese mašinose.


 

plačiau
 
Perrot jungtis KMS

Perrot KMS tipo jungtys į žarną. Cinkuoto plieno jungtys, naudojamos chemijos ir popieriaus gamybos pramoneje, nuoteku siurbimo vakuuminese mašinose.


 

plačiau
 
Perrot jungtčių dangtelis KVX

Perrot KVX tipo dangtelis. Cinkuoto plieno jungtys, naudojamos chemijos ir popieriaus gamybos pramoneje, nuoteku siurbimo vakuuminese mašinose.

 

plačiau
 
Perrot jungtčių dangtelis KMX

Perrot KMX tipo dangtelis. Cinkuoto plieno jungtys, naudojamos chemijos ir popieriaus gamybos pramoneje, nuoteku siurbimo vakuuminese mašinose.

plačiau
 
Perrot jungtis KVG

Perrot KVG tipo jungtys su išoriniu sriegiu. Cinkuoto plieno jungtys, naudojamos chemijos ir popieriaus gamybos pramoneje, nuoteku siurbimo vakuuminese mašinose.

 

plačiau
 
Perrot jungtis KMG

Perrot KMG tipo jungtys su išoriniu sriegiu. Cinkuoto plieno jungtys, naudojamos chemijos ir popieriaus gamybos pramoneje, nuoteku siurbimo vakuuminese mašinose.

plačiau
 
Perrot jungtis KVF

Perrot KVF tipo jungtys su PN10 flanšu. Cinkuoto plieno jungtys, naudojamos chemijos ir popieriaus gamybos pramoneje, nuoteku siurbimo vakuuminese mašinose.

 

 

plačiau
 
Perrot jungtis KMF

Perrot KMF tipo jungtys su PN10 flanšu. Cinkuoto plieno jungtys, naudojamos chemijos ir popieriaus gamybos pramoneje, nuoteku siurbimo vakuuminese mašinose.

plačiau